Çalışmalarımız Neden Eşsiz?

 

Tasarım ve üretimi bize ait olan çalışmalarımızda, en üstün kalitede zirkon taşlar ve 925 ayar gümüş metal aksam kullanıyoruz. Kaliteli malzeme seçimimiz ve özenle yapılan işçiliğimizle şekillenen bu göz alıcı tasarımları, özel anlarınıza değer katmak için özenle hazırlıyoruz.

 

Özenle seçtiğimiz en iyi içerikleri ve ahşapların baskın dokularını kullanarak, her detayı titizlikle işliyoruz. Ahşapları zımpara aşamalarında keten tohumu yağı ile besleyerek canlandırıyoruz. Döküm esnasında meydana gelen zayiatı minimize etmek adına sürekli içerik arayışında bulunuyoruz. Elde işlenen çalışmalarımız, kalite kontrolünden geçerek en iyi halini alıyor.

 

Yoğun olarak sıkma kehribar ürünleri üzerinde çalışıyoruz. Antibakteriyel özelliklere sahip olan sıkma kehribar, tesbih ve biblo gibi çeşitli aksesuarların üretiminde kullanılan özel bir malzemedir. Yaşlandıkça özelliklerini geliştiren ve renk doygunluğuna ulaşan bu malzeme, Osmanlı döneminde tesbih ve çeşitli eşyaların yapımında sıkça tercih edilmiştir. Günümüzde ise antika değeri taşıyan nadir eserler arasında yer almaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR