ÖDEME ve TESLİMAT


1) Sitemiz üzerinden banka hesaplarınız veya kredi kartlarınız ile ;

Herhangi bir banka hesabınızdan, alt yapısını kullandığımız PAYTR aracılığı ile güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir kredi kartınıza online tek ödeme ya da ödeme kısmında belirttiğimiz bankaların ve online taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.


3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Tarafımızdan üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak satış yetkililerimize bildirmeniz gerekmektedir. 


4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün veya ertesi gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir (Mail). 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Site üzerinden alışveriş yaptıktan sonra lütfen mail adresinizi kontrol edin. Eskişehir merkezli satış ofisimizden ürünler YURTİÇİ kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) İŞ GÜNÜ sonunda kargo firmasına teslim edilir. 


5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağın fotoğrafını en kısa zamanda
[email protected] mail adresine gönderiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda sorunun çözülmesi için çaba sarfedeceğiz.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR